vali

CRAZY PARTY (KISSES) NE “ON CLUB” – PRISHTINE

Vali Corleone – ABSOLUT

Blero menagjer i Princ Vali Corleones (Video)

daniela-mijatoviq

Modelja nga Bosnja, Vali Corleone flet ëndrra

Top-modejla e njohur nga Bosnjë-Hercegovina, e cila shpesh herë sfilon në pasarelat e Prishtinës, Daniella Mijatoviq, në profilin e saj në Facebook ishte munduar që të sqaronte diçka në gjuhën shqipe për të gjithë miqtë e saj shqiptarë.Ne u interesuam të dinim dhe ky sqarim kishte të bënte në lidhje me një deklaratë të Princit Vali Corleone, i cili kishte thënë në programin “Zonë e Lirë” se ka pasur lidhje edhe me top-modelen.

Kur ajo se a mos e kishte takuar Corleonen, ajo na tha konkretisht kështu “Nuk jam takuar me të, po të isha takuar ai me siguri do ta dinte që unë jam lindur në Keni dhe kjo është arsyeja pse unë jam e zezë. Nuk e di arsyen pse ai më ka përmendur mua, sepse unë nuk jam një person i famshëm në Shqipëri.

Pra, çdo gjë që ka thënë ai është gënjeshtër. Ai vetëm flet për femra tërheqëse, për të cilat ëndërron, por nuk mund t’i ketë”.

Qemajl Mustafa Kam respekt për Vali Corleone

Qemajl Mustafa: Kam respekt për Vali Corleone

Pas një mori gjërash që rrëfeu në emisionin e Arian Çanit, “Zonë e Lirë”, për lidhjet me vajzat dhe jetën e tij luksoze, Valentino Corleone, i njohur për publikon më shumë si Vali Corleone, ka dalë me një deklaratë tjetër përmes Facebook-ut, duke mos reshtur të jetë në qendër të vëmendjes së qytetarëve dhe medias.

Ai së fundmi ka pohuar se është duke shqyrtuar mundësinë për të konkurruar për kryetar të Komunës së Gjilanit.

Por, i pari i Komunës së Gjilanit, Qemajl Mustafa, duket se nuk është duke e ndjerë aspak ‘konkurrencën’ nga kundërkandidati i mundshëm në zgjedhjet e radhës, ndërsa i pyetur nga e përditshmja “Lajm”, se a ndjen konkurrencë në garën e radhës, ai u shpreh:

“Është një qytetar i Republikës së Kosovës, për të cilin kam respekt, por nuk kam respekt për ju mediat që merreni me të!”.

Page 1 of 812345...Last »

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.